Drzewo Genealogiczne

Franciszek Ogermann

Name
Franciszek Ogermann
Given names
Franciszek
Surname
Ogermann
Also known as
Franz
Birthyes

MarriageJadwiga JabłońskaView this family
yes

Birth of a daughter
#1
Jadwiga Ogermann
November 16, 1861
Maciejkowice, chorzowski, śląskie, Polska
Latitude: N50.331833 Longitude: E18.969722

Note: Maciejkowice (niem. Maczeikowitz; wcześniej Maczeykowitz) − obecnie najdalej na północ wysunięta dzielnica Chorzowa, położona 3 km od Centrum. Do 1934 roku była wsią, później została włączona do Chorzowa.
Marriage of a childFranciszek WorynaJadwiga OgermannView this family
Type: Civil marriage
July 21, 1903
Note: Miejsce Chorzów - Królewska Huta USC I
Deathyes