Drzewo Genealogiczne

Jadwiga Ogermann1861

Name
Jadwiga Ogermann
Given names
Jadwiga
Surname
Ogermann
Married name
Jadwiga Woryna
Also known as
Hedwig
Birth November 16, 1861
Maciejkowice, chorzowski, śląskie, Polska
Latitude: N50.331833 Longitude: E18.969722

Note: Maciejkowice (niem. Maczeikowitz; wcześniej Maczeykowitz) − obecnie najdalej na północ wysunięta dzielnica Chorzowa, położona 3 km od Centrum. Do 1934 roku była wsią, później została włączona do Chorzowa.
Civil marriageFranciszek WorynaView this family
July 21, 1903 (Age 41 years)
Note: Miejsce Chorzów - Królewska Huta USC I
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
herself
Family with Franciszek Woryna - View this family
husband
herself
Marriage: July 21, 1903Chorzów, chorzowski, śląskie, Polska
Franciszek Woryna + Marianna Kischel - View this family
husband
husband’s wife
Marriage: July 23, 1890
4 years
step-son

Birth

Maciejkowice (niem. Maczeikowitz; wcześniej Maczeykowitz) − obecnie najdalej na północ wysunięta dzielnica Chorzowa, położona 3 km od Centrum. Do 1934 roku była wsią, później została włączona do Chorzowa.

Marriage

Miejsce Chorzów - Królewska Huta USC I