Drzewo Genealogiczne

Józef WorynaAge: 38 years18341872

Name
Józef Woryna
Given names
Józef
Surname
Woryna
Also known as
Joseph
Birth February 21, 1834
Połomia, wodzisławski, śląskie, Polska
Latitude: N49.991111 Longitude: E18.551111

Note: Urodził się w m. Pohlom (niem.) dzisiejsza Połomia– wieś
Mapa rejonu Połomia (niem. Pohlom) -1884 r.
Mapa rejonu Połomia (niem. Pohlom) -1884 r.

Note: UWAGA duży rozmiar zdjęcia, ok. 8 MB.

MarriageMarianna SzulikView this family
yes

Birth of a daughter
#1
Paulina Woryna
January 15, 1865 (Age 30 years)
Baptism of a daughterPaulina Woryna
January 22, 1865 (Age 30 years)
Birth of a son
#2
Franciszek Woryna
April 2, 1867 (Age 33 years)
Czerwionka, rybnicki, śląskie, Polska
Latitude: N50.151389 Longitude: E18.676944

Note: Czerwionka – (śl. Czyrwjůnka, niem. Rotenau[potrzebne źródło]) – obecnie dzielnica miasta Czerwionka-Leszczyny, dawna samodzielna miejscowość, położona w Polsce, w województwie śląskim, w powiecie rybnickim.
Baptism of a sonFranciszek Woryna
April 7, 1867 (Age 33 years)

Birth of a son
#3
Józef Woryna
August 14, 1869 (Age 35 years)
Baptism of a sonJózef Woryna
August 22, 1869 (Age 35 years)
Death of a sonJózef Woryna
July 12, 1870 (Age 36 years)
Death April 14, 1872 (Age 38 years)
Burial April 18, 1872 (4 days after death)
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
himself
Family with Marianna Szulik - View this family
himself
wife
Marriage:
daughter
2 years
son
2 years
son
Józef Woryna
Birth: August 14, 1869 35 20Czerwionka, rybnicki, śląskie, Polska
Death: July 12, 1870Czerwionka, rybnicki, śląskie, Polska

Birth

Urodził się w m. Pohlom (niem.) dzisiejsza Połomia– wieś

BirthMapa rejonu Połomia (niem. Pohlom) -1884 r.Mapa rejonu Połomia (niem. Pohlom) -1884 r.
Format: image/jpeg
Image dimensions: 6,336 × 6,757 pixels
File size: 8,142 KB
Type: Map
Note: UWAGA duży rozmiar zdjęcia, ok. 8 MB.
DeathWoryna Józef Księga zgonów poz 73 .JPG
Woryna Józef Księga zgonów poz 73 .JPG
Format: image/jpeg
Image dimensions: 6,000 × 4,000 pixels
File size: 2,112 KB
Type: Photo
BurialWoryna Józef Księga zgonów poz 73 .JPG
Woryna Józef Księga zgonów poz 73 .JPG
Format: image/jpeg
Image dimensions: 6,000 × 4,000 pixels
File size: 2,112 KB
Type: Photo